KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12611200
nr 1261 1200
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blandteknik, Signerad, med dedikation, 18x23
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:47:03
12/6 23:01:08
300 kr
17/6 18:29:07
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund